Informacja

Marki

Kategorie

Płacę przez PayU

O nas

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego gdzie możecie państwo na żywo zobaczyć wysoką jakość naszych pojazdów elektrycznych. Prowadzimy sprzedaż, wynajem oraz serwis naszych pojazdów elektrycznych.

Jeżeli mieszkasz daleko od nas - możesz zamówić nasze pojazdy przez internet na ogólnych zasadach sprzedaży internetowej z prawem do zwrotu do 14 dni - w celu normalnej prezentacji.

Dla naszych klientów wprowadziliśmy gwarancję door-to-door - czyli w razie potrzeby serwisowania pojazdu wysyłamy kuriera do państwa w umówionym terminie i miejscu po odbiór pojazdu i po wykonaniu serwisu kurierem dostarczamy pojazd spowrotem.  

Nasze pojazdy spełniają najbardziej wymagające europejskie normy - potwierdzone certyfikatami jakości i ochrony środowiska.

Stosujemy solidne rozwiązania -  szukamy produktów nietuzinkowych i wysokojakościowych które możemy ze spokojnym sumieniem zaproponować naszym klientom. 

Proponujemy płatności za pomocą najbezpieczniejszej na rynku firmy transferowej  PayU.

dane naszej firmy:

                                   

a teraz kilka słów o naszej firmie:

Nasza firma - Stein-Metal Tomasz Kozik działa stabilnie od 1998 roku. Nasze biuro handlowe i ekspozycyjne znajduje się w Gierałtowicach koło Gliwic na ul. Korfantego 23A. Zajmujemy się wieloma zagadnieniami począwszy od obróbki skrawaniem, ślusarstwem, produkcją elementów metalowych, produkcją na zlecenie, produkcją nowoczesnych ogrodzeń i balustrad, sprzedażą materiałów do produkcji ogrodzeń, sprzedaż i serwisowaniem automatyki bramowej NICE, poprzez sprzedaż materiałów oświetleniowych, komponentów led, produkcją podświetlanych kul ogrodowych i dużych donic po sprzedaż pojazdów elektrycznych. więcej o nas na stronach:

www.dominar.pl

www.nowoczesneogrodzenia.eu

www.steinmetal.pl

www.techniczny.sklep.pl

www.ledini.pl

www.led.gliwice.pl

www.dwukołowce.pl