Dwukołowiec elektryczny Airwheel S3

Nowy produkt

Nowoczesny a zarazem mobilny model dwukołowca - Airwheel S3. Jest następcą technologicznym segwaya.  Ma wiele udogodnień i nowych funkcji. Airwheel S3 jest lekki i szybki.

Więcej szczegółów

14 szt.

9 000,00 zł

Więcej informacji

Flagowy model firmy Airwheel Technology. Produkt który wyprzedza konkurencyjne urządzenia nie tylko o wiele bardziej atrakcyjną ceną co swoją funkcjonalnością. Produkty firmy Airwheel mają wyróżniać się dwoma podstawowymi cechami: mobilnością i nowoczesnością. Model S3 to połączenie tych dwóch cech. Zasada działania modelu S3 opiera się na szeroko znanym dziś Segway'u czym jednak wyróżnia się produkt Airwheel ?

Zobacz prezentację S3

Najwazniejsze Zalety


Mobilność - S3 to model najlżejszy z wszystkich urządzeń rodziny Segweya. Waga 22.4kg pozwala na zapakowanie urządzenia do samochodu w pojedynkę. Dodatkowo kierownica wraz ze stojanem jest wyciągana co sprawia, że ten środek transportu bardzo łatwo przewozić i mieści się w każdym bagażniku.

Wodoszczelność - Kolejnym atutem z cech mobilnych wpływającym na atrakcyjność S3 jest wodoszczelność w klasie odporności IP56, która nie ograniczy nas w przypadku nie przewidzianej pogody.

Budowa i innowacje
 - ocena wyglądu urządzenia jest sprawą indywidualną lecz parametry techniczne i użytkowe to największy plus tego pojazdu. Airwheel wyposażony jest w 3 światła. Przednie białe oświetlające drogę, tylne czerwone włączające się podczas hamowania oraz światło ledowe na stojanie. Każde z tych świateł włączyć można za pomocą pilota dołączanego do urządzenia. W urządzeniu wbudowany jest wyświetlacz który pokazuje 4 parametry. Przejechaną ilość km, stan baterii, temperaturę oraz aktualną prędkość. 

System bluetooth spekers - to nic innego jak wbudowane głośniki w urządzeniu. Z Airwheelem można połączyć się za pomocą urządzenia mobilnego i odtworzyć swój materiał Video.

charakterystyka techniczna

Opis techniczny deskorolki S3

Prędkość maksymalna

18 km/h

Zasięg

40km

Bateria

540Wh - Litowa

Temperatura pracy

-10°C do 40°C

Limit wagowy

120kg

Czas ładowania

180min

Średnica opony

2x360mm

Waga

22,4kg

Zawartość kompletu

Baza urządzenia, kierownica, ładowarka, torba, instrukcja obsługi, komplet śrub i kluczy, 2 piloty.

Certyfikaty zgodności

CE, UN38.3, ROHS, MSDS

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Dwukołowiec elektryczny Airwheel S3

Dwukołowiec elektryczny Airwheel S3

Nowoczesny a zarazem mobilny model dwukołowca - Airwheel S3. Jest następcą technologicznym segwaya.  Ma wiele udogodnień i nowych funkcji. Airwheel S3 jest lekki i szybki.